БАЙДАРКИ, SUP-БОРДИ

Одномісна байдарка Kolibri One-Go.

 • Погодинний прокат:
  150 грн/година;.

Одномісний каяк (він же байдарка) — широкий і стійкий для аматорів соло походів. На ньому можна плавати з тваринами, дітьми, бабусями та дідусями, камерами та мобільними телефонами. Все буде в цілісності та безпеці.

Двомісна байдарка Kolibri Twin – go

Ти не один? Тоді тобі потрібний саме цей каяк! Комфортні сидіння, упори для ніг, герметичні відсіки – все це створено для комфортного сплаву.

 • Один день – 2-місна – 600 грн
  (посадкове місце 300 грн)
 • Два дні – 2-місна – 1000 грн
  (посадкове місце 250 грн)
 • Три дні – 2-х місна – 1500 грн
  (посадкове місце 250 грн)

Тримісна байдарка TerCet

Тільки у нас: пластиковий тримісний каяк для 3 дорослих! 6-метровий потужний довгий та широкий – витримує до 400 кг ваги! Подолає будь-яку хвилю! Сім’я, друзі, колеги, дітки – усі в нього зможуть поміститися.

 • Один день – 3-містна – 900 грн
  (посадкове місце 300 грн)
 • Два дні – 3-містна – 1500 грн
  (посадкове місце 250 грн)
 • Три дні – 3- містна – 2250 грн
  (посадкове місце 250 грн)

SUP Board.

SUP Board один з крутих видів відпочинку на воді=) Йога, зарядка, покатушки, можна позасмагати, пострибати у воду… і ще купа креативностей та викрутасів. У нас є жорсткі дошки найкращих виробників:) Приходь, спробуй!

 • Погодинний прокат:
  150 грн/година;

Ви втомилися від галасливого та запорошеного міста, мрієте активно та весело відпочивати, відчувати єднання з природою, та так щоб адреналін вирував у крові? Тоді сплави річками України – те, що Вам потрібно. Але для того, щоб сплавлятися можна було в зручний час, починаючи з настання тепла, потрібно мати для цього плавзасіб і спорядження, а це ціла купа проблем – скажете Ви – починаючи від покупки і закінчуючи доглядом, утриманням і зберіганням!

Це зовсім не так! Немає потреби купувати байдарку. Навіщо Вам зайвий клопіт і витрачання грошей? Коли можна просто відвідати туристичний табір «Сенегал» вибрати сплавзасіб та спорядження, щоб забезпечити собі та друзям додатковий комфорт при сплаві.

Меню